Kontak Ons

Nasionaal en Streeks

Hoof Kantoor


Kontak Besonderhede:
17 - 21 Distillery St, Paarl, 7646
tel: 021 872 9300
faks: 021 872 2388

Prisma OrangesPrisma GrapesPrisma Apples and PearsPrisma pomegranatePrisma stonefruitPrisma BerriesPrisma BananasPrisma MangoPrisma OtherPrisma AvocadosPrisma tamatoPrisma veggiesPrisma AgriculturePrisma Industrial Packaging

Adri Barnard
Operasionele Bestuurder
epos: adri@prismapackaging.com
sel: 083 462 0948
Mariana van der Heever
Nationale Verkoops Bestuurder
epos: mariana@prismapackaging.com
sel: 082 855 5899
Karen Nel
Finansiële Bestuurder
epos: karen@prismapackaging.com
sel: 084 513 2526

Wes-Kaap

Paarl

(insl. Kaapstad Metro, Franschhoek en Stellenbosch, Wellington, Riebeeck Vallei, Hermon, Ceres, Robertson, Porterville, Saron, Piketberg)
Kontak Besonderhede:
17 - 21 Distillery St, Paarl, 7646
tel: 021 872 9300
faks: 021 872 2388

Prisma OrangesPrisma GrapesPrisma Apples and PearsPrisma pomegranatePrisma stonefruitPrisma BerriesPrisma BananasPrisma MangoPrisma OtherPrisma AvocadosPrisma tamatoPrisma veggiesPrisma AgriculturePrisma Industrial Packaging

Verkoops Verteenwoordigers

Gert van der Berg
(steenvrugte, appels, pere, druiwe, sitrus)
epos: gert@prismapackaging.com
sel: 082 894 6460

Antonette Patterson
(Industriële Verpakking, Kos dienste en verwerking)
epos: antonette@prismapackaging.com
sel: 082 964 4112

De Doorns

(insl. Worcester, Robertson)
Kontak Besonderhede:
Emaweni Plaas, de Doorns
tel: 023 356 2358

Prisma GrapesPrisma Apples and PearsPrisma stonefruitPrisma veggiesPrisma AgriculturePrisma Industrial Packaging

Area Bestuurder

Anton Verster
(druiwe, sitrus, appels, pere, groente, algemene boerdery)
epos: anton@prismapackaging.com
sel: 082 049 9600




Villiersdorp

(insl. Robertson)
Kontak Besonderhede:
Plaas Avontuur, Villiersdorp, 6848
(GPS -34.006543; 19.292089)
tel: 028 007 0167

Prisma GrapesPrisma Apples and PearsPrisma stonefruitPrisma BerriesPrisma veggiesPrisma AgriculturePrisma Industrial Packaging

Area Bestuurder

Nando Wessels
(appels, pere, steenvrugte, bessies, groente, algemene boerdery)
epos: nando@prismapackaging.com
sel: 082 778 8532





Grabouw

(insl. Elgin)
Kontak Besonderhede:
Dewhurst Plaas, Grabouw – GPS 34" 18'44.55" S, 19 01'84.35" E
tel: 028 840 2611

Prisma OrangesPrisma GrapesPrisma Apples and PearsPrisma pomegranatePrisma stonefruitPrisma BerriesPrisma veggiesPrisma AgriculturePrisma Industrial Packaging

Area Bestuurder

Nando Wessels
(appels, pere, steenvrugte, bessies, groente, algemene boerdery)

epos: nando@prismapackaging.com
sel: 082 778 8532





Oranje Rivier

Kakamas

(insl. Augrabies, Upington, Kanoneiland)
Kontak Besonderhede:
Main St & Augrabies St / Voortrekkerstraat, Kakamas, South Africa;  GPS 28 76'78.51" S, 20 61'38.68" E
tel: 054 431 1929

Prisma OrangesPrisma GrapesPrisma pomegranatePrisma tamatoPrisma veggiesPrisma AgriculturePrisma Industrial Packaging

Areabestuurder

Riaan Fourie
epos: riaan@prismapackaging.com
sel: 082 049 9599